Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vanessa Anne Hudgens-Nechci být pořád jen viděna za teenagerovskou hvězdičku z HSM

26. 9. 2009

STAR: Vanessa Hudgens: "Nechci být hvězdičkou z HSM!"

STAR: Vanessa Hudgens:
Zdroj: Profimedia.cz

Lásku Zaca Efrona už nudí teenagerovské role...

Zacházení jako s dospělou, vyžaduje od svého okolí Vanessa Hudgens (20). A na vysvětlení říká: "Je těžké zbavit se nálepky teenagerovské hvězdy!" Chce proto všem dokázat, že její talent má daleko širší záběr!

"Lidé si o mě myslí, že jsem taková, jako v High School Musical. Na tom není nic špatného. Můj charakter byla ukázková role," svěřila se a hned dodala: "Jenže mě nudí dělat pořád to samé. Chci růst, jako všichni ostatní!"

A zdá se, že se jí to daří. V současné době totiž pracuje na filmu Sucker Punch, ve kterém hraje prostituku. To je opravdu hodně odlišná role než v HSM! V souvislosti s tímto filmem však Vanessa zažívá velké nepříjemnosti.

Internetem totiž prolétly její nahé fotky. Co na to ona? "Je to opravdu nešťastné a pořád je spousta lidí, kteří mě kvůli těm snímkům nenávidí!" To, co se stalo je pro Ness velmi nepříjemné a frustrující. "Stydím se za to, co se tenkrát stalo, ale je to něco, co jsem nemohla ovlivnit," odkryla na závěr své pocity.Stane se z Vanessy vážná herečka nebo by měla zůstat u HSM?

 

Náhledy fotografií ze složky Fota s HSM

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář