Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stmívání

21. 8. 2009

STARS: Twilight - novinky z castingu

Rachelle Lefevre (vlevo) v Twilight končí. Nahradí ji Bryce Dallas Howard.
Zdroj: Profimedia.cz

Obsazení nového dílu ságy Twilight se změní...

Přesto, že první díl Stmívání byl jedním z nejúspěšnějších filmů roku 2009 a jeho pokračování New Moon bude s největší pravděpodobností hitem roku 2010, herečka Rachelle Lefevre, která si zahrála svůdnou upírku Victorii, se ve třetím díle Eclipse (Zatmění) hrát nechce! Proč? To neprozradila, ale pravděpodobně má moc práce. Ve třetím díle ji tedy nahradí Bryce Dallas Howard.

Společnost Summit Entertainment nedávno ohlásila veřejnosti, že právě kvůli Rachelle Lefevre, která firmě dělala problémy, se příprava třetího dílu pozdržela. Teď když je na světě nová představitelka Victorie, společnosti nestojí v cestě žádné překážky a natáčení Eclipse tedy začne v srpnu.

"Jsme opravdu šťastní, že tak talentovaná herečka, kterou Bryce bezpochyby je, souhlasila s rolí Victorie," prozradil Erik Feig, prezident Summit Entertainment a dodal: "Rachelle dovedla postavu Victorie do skvělé filmové podoby a Bryce teď její charakter položí do úplně nové dimenze. "

Eclipse bude režírovat David Slade podle scénáře Melissy Rosenberg a kritici již teď tvrdí, že to bude s největší pravděpodobnstí trhák! Film by měl přijít v červnu příštího roku do amerických kin. Uvidíme, kdy se ho dočkáme u nás...

Co na to říkáš? Může Bryce nahradit Rachelle?

 

www.bravo.cz (pište)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

STMÍVÁNÍ JE SUPER!

(ANONIMKA, 1. 9. 2010 11:08)

JE NEJ,ALE TVŮJ BLOG JE HNUS!