Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Courteney Cox (Monika)

24. 9. 2009

Když jsi přijala nabídku na roli ve filmu Vřískot 3, nebála ses toho? Není to "nastavovaná kaše"?
Já si za tím filmem stojím. Vím, že u takového pokračování hrozí, že se už pak bude jen "vařit z vody". Ale myslím si, že to není případ Vřískotu 3. Jenže nejsem, a ani nemůžu být, objektivní. My jsme se snažili udělat "trojku" ještě děsivější a zároveň legračnější. Je na divácích, aby posoudili, jak se nám to povedlo. Měli jsme pocit, že třetí díl prostě natočit musíme, abychom celou sérii nějak uzavřeli. Ve Vřískotu 3 se tak lidi například dozvědí, co se stalo postavám, které v těch předchozích dílech tak záhadně zmizely.

Natáčení Vřískotů docela změnilo i tvůj osobní život...
Od té doby se změnilo moc věcí. Vřískot 1 jsme začali točit před čtyřmi lety a já mám přitom pocit, jako kdyby to bylo před dvanácti lety. Když jsme natáčeli jedničku, tak jsem se zamilovala do Davida (David Arquette - pozn. red.). Strašně to mezi námi jiskřilo a je to vidět i na tom filmu. Ve druhém díle jsem s ním už spala. A ten posun v našem vztahu je tam taky vidět. Ve trojce jsme už byli svoji. Je legrační koukat se teď na všechny ty díly. Ještě zajímavější podívaná to bude za takových deset patnáct let pro naše děti. Bude to pro ně něco jako domácí video.


Jak prožíváš své těhotenství?
Asi jako každá ženská. Jsem moc šťastná. O dítěti jsme mluvili od června loňského roku, kdy jsme se vzali. David je z toho taky úplně mimo. Já jsem mu tu novinku chtěla říct nějak hezky, při romantické večeři se svíčkami. Ale nevydržela jsem to. Když jsem přišla od doktora, který mi potvrdil, že jsem těhotná, začala jsem už mezi dveřmi křičet: "Davide, jsme těhotní!" Od té doby si mě "opečovává". Říká mi, co mám a nemám jíst, bojí se, že budu cvičit víc, než je zdrávo. Někdy mi to až leze na nervy. Ale jen trochu.


A jak na tu zprávu reagovali tví kolegové ze seriálu Přátelé?
Jsme spolu už tak dlouho, že je beru jako své příbuzné. O tom, že jsem těhotná, jsme řekli samozřejmě nejdřív mým a Davidovým rodičům, ale hned potom se to dozvěděla Lisa Kudrowová a Jennifer Anistonová. Lisa byla naprosto skvělá. Sedla si se mnou a začala mi říkat spoustu rad, povídala mi o mateřství, o tom, jak spojit rodinu s kariérou, a tak. Ostatní měli taky radost. Věděli, jak těžké pro mě bylo otěhotnět.

Nenaštvalo trochu tvé těhotenství producenty Přátel?
Ale ne. Oni s tím počítali. Mají přece už zkušenosti z doby, kdy byla těhotná Phoebe, teda vlastně Lisa. "Moji" Moniku prostě provdají za Chandlera a bude to. Koneckonců když všechno dobře dopadne, budou se muset připravit i na těhotenství Jennifer. To ale předbíhám...Pozn. 
Pozn. Bohužel krátce po tomhle interview Courteney potratila.

 

Náhledy fotografií ze složky Fota s Přáteli (seriál)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář