Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lady GaGa-Vždycky jsem byla jiná

29. 8. 2009

STARS: Lady GaGa: "Vždycky jsem byla jiná!!!

Bez zdobeného fialového hrnečku se Lady GaGa ani nehne!
Zdroj: Profimedia.cz
O téhle holce se baví celý svět! Jedni Lady Gaga (23) milují- jiní ji nenávidí. Něco mezi tím neexistuje! Ani v hitparádách: Její aktuální hit „Poker face“ je už devět týdnů na prvním místě v německé singlové hitparádě! Bravo se setkalo se Stefanii Joanne Angelinou Germanottou (jak se celým jménem jmenuje) při rozhovoru v Kolíně nad Rýnem. Na sobě má tangáče a objedná si zázvorový čaj. Chce ho ale pít jen ze svého vlastního šálku. Během rozhovoru nedokáže klidně sedět, pořád se ošívá a její pohled vypadá skoro šíleně…


 • BRAVO:Přes noc si se stala hvězdou. Tvůj život musí být momentálně pěkně bláznivý!
  LADY GAGA:Úplně. Nikdy jsem nebyla normální (smích). Co se ale kolem mě děje teď, je pěkně šílený! Pracuju teď jako magor a miluju na tom každý okamžik. Nikdy by mě ale nenapadlo, jak moc mi úspěch změní život…
 • BRAVO:Co je jiné?
  LADY GAGA:Upřímně řečeno, jsem hodně izolovaná od okolního světa. Strašně moc cestuju a většinu času jsem sama. Žiju si ve svém vlastním světě, jako v mýdlové bublině. Vždycky jsem byla spíš samotářka. Teď je to ale extrémnější.
 • BRAVO:Cítíš se osaměle?
  LADY GAGA:Někdy je hrozně těžký, že nemůžu vidět moc často svoji rodinu a přátele. Ale je to ok. Soustředím se teď hlavně na svoji kariéru. A jsem posedlá svou hudbou. Bez ní se cítím jako závislák, který nedostane svojí dávku drogy: úplně šílím!
 • BRAVO:To zní nebezpečně!
  LADY GAGA:To taky je! Tvrdě ale pracuju na tom, aby mě úspěch zcela nepolapil. Jednu dobu jsem byla posedlá úspěchem, myšlenkou stát se hvězdou. O tom taky pojednává mé album „The Fame“ (úspěch). Teď ale tvrdě bojuju proti tomu, aby mi úspěch zničil duši.
 • BRAVO:Schováváš se za svým pokerfacem, neukazuješ své pravé pocity?
  LADY GAGA:Ne, svůj pokerface si nasadím jen tehdy, když mám sex s klukem a přitom myslím na holku (chechot). O tom ostatně moje písnička pojednává. Dělala jsem to u svého bývalého přítele…
 • BRAVO:Teď jsi sama. Netoužíš po lásce?
  LADY GAGA:Ne. Momentálně nemám na lásku ani čas ani chuť!

  „New York! Láska! Umění!“ Těmito třemi výrazy Lady Gaga popisuje sama sebe.

 • BRAVO:Chceš se vůbec někdy vdát?
  LADY GAGA:Hm, já nevím. Myslím, že to bude záležet na tom týpkovi. Nebo holce (chechot). Klidně si dovedu představit, vzít si jednou holku.
 • BRAVO:Byla jsi už někdy doopravdy zamilovaná?
  LADY GAGA:Nevím přesně! Někdy si říkám: Wow, byla jsem už tisíckrát zamilovaná. A hned na to jsem skálopevně přesvědčená, že jsem zamilovaná nikdy nebyla. Myslím, že jsem schizofrenní.
 • BRAVO:Skoro to tak vypadá…
  LADY GAGA:Zcela vážně: Opravdu si myslím, že jsem rozpolcená osobnost. Která se ale neskládá jen ze dvou tváří. Můj manažer mi říká, že mám mnoho tváří. Se všema je ale za dobře..(smích).
 • BRAVO:Jak by si tyhle tváře popsala?
  LADY GAGA:Obecně jsem velmi pozitivní osoba. V mé povaze mám i hodně tmavé stránky, které mě samotné nahánějí strach. Jsem extrémní perfekcionistka a hnaná workoholička. Většinou jsem ale vtipná a bavím všechny lidi okolo. Občas jsem taky hodně sladká, občas dámička. Pak je tu ještě ta bláznivá, hodně kreativní stránka. A zasněná. Bože, do světa snů bych se dokázala ponořit na několik dnů. Mimochodem mám jeden vzácný dar, který by mi mohli všichni tam venku závidět!
 • BRAVO:Jaký?
  LADY GAGA:Dokážu si přesně vybrat, o čem chci snít. Když chci mít například s někým sex, tak si to představím a v noci mám ty nejdivočejší sny. Je to jako Pay-TV: Každou noc před spaním si vyberu, o čem se mi má zdát a v mé hlavě se pak odehraje vlastní film.

  Lady GaGa: "Fotím paparazi, tím s nima aboslutně zametu!"

 • BRAVO:To je fakt cool. Zdáš se být opravdu všechno jen ne normální…
  LADY GAGA:Celá moje rodina je taková. Všichni jsem trochu gaga. Oba mí rodiče taky dělali hudbu, když byli mladí. My Germanottové jsme umělecky založeni. Mí rodiče mají italské kořeny. Sice jsem vyrůstala v New Yorku, mými žilami ale proudí evropská krev.
 • BRAVO:Znamená to, že ujíždíš na pizze a těstovinách?
  LADY GAGA:A jak! Jsem taky ráda v Itálii. Nějak se tam cítím jako doma. Evropané jsou otevřenější než Američani.
 • BRAVO:Proto nemají tví rodiče problém s tím, že vystupuješ v tangách?
  LADY GAGA:Dnes mě podporují ve všem, co dělám. Jsou an mě hrozně pyšní. Na začátku své kariéry jsem ale hlavně vystupovala jen ve spodním prádle: Kalhotky, páprda a podvazky. Šlo to víc do extrému než teď. Pracovala jsem i jako striptérka. To se nelíbilo mému otci!
 • BRAVO:Jaký byl nejhorší zážitek v tvém životě?
  LADY GAGA:11. září 2001- teroristický útok na světové obchodní centrum v New Yorku. Moje rodina tehdy přišla o spoustu přátel. Moje malá sestra Natalie a já jsme byly hrozně šokovány. Úplně traumatizovány. Na to nikdy nezapomenu!

  Mrkni se na nejnovější videoklip Lady GaGa!

  zkopčený z www.bravo.cz ale i tak nám pište

 •  

  Náhledy fotografií ze složky Fota s Lady GaGa

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Zatím nebyl vložen žádný komentář