Jdi na obsah Jdi na menu
 


KLUCI-Umíš číst jeho myšlenky???

26. 8. 2009

KLUCI: Umíš číst jeho myšlenky?

KLUCI: Umíš číst jeho myšlenky? - foto
Zdroj: Bauermedia

Chceš vědět, na co myslí? Co a koho miluje? Prozradíme ti, jak ho prokoukneš!

A sakra. Jste konečně spolu a on je skoro celou dobu zticha... znamená to, že se fakt tolik stydí, nebo ho prostě vůbec nezajímáš? Není vždycky lehké odhadnout ho správně hned při prvním setkání. Než si začneš dnem i nocí lámat hlavu nad tím, jak to vlastně je, zkus ho nenápadně proklepnout s pomocí našich otázek:-) Díky nim se dozvíš, co k tobě opravdu cítí! Neprozrazuj mu ale v žádném případě, že s ním děláš „test“! Nenápadně se ptej třeba o přestávkách nebo někde na párty. A nezkoušej jeho odpovědi ovlivňovat, jinak tohle testování nebude mít smysl...

1. Co si o sobě myslí?

PŘIZNEJ BARVU!
Chceš vědět, jak vidí sám sebe? Tak se ho zeptej na jeho oblíbenou barvu a nech ho, aby ti k tomu vyjmenoval i nějaká slova, která se mu s tou barvou vybaví jako první. Nejlepší je, když řekne určitá přídavná jména jako třeba „jemný“, „sladký“ nebo „vzrušující“. Když ho hned něco nenapadne, můžeš se zkusit zeptat, jakou barvu by mělo mít jeho první auto:-)

Klíč k jeho myšlenkám: Červená, žlutá nebo modrá? I když to zní trochu dětinsky: oblíbená barva toho o člověku hodně vypovídá. V psychologii barev znamená modrá harmonii, věrnost a spolehlivost, červená radost, energii a vášeň. Zelená je spojená s přirozeností a důvěrou, bílá s nevinností. Trochu negativně vychází černá, šedá a žlutá. Zatímco černá je spojována s bezcitností, šedá zastupuje lakomost, žlutá závist a egoismus, ale i radost ze života.

2. Co od tebe očekává?

ŘEKNI ZVÍŘE!
Prozradil ti svou barvu? Super! A hned je tu druhá otázka: jaké je tvé oblíbené zvíře? A proč právě to? Jeho odpověď můžeš lehce získat třeba tak, že ho nenápadně zapojíš do povídání o vašem psovi nebo při rozhovoru o nějakém animovaném filmu o zvířatech. Co třeba Želvy Ninja nebo myšák Spláchnutej... nebo třeba bláznivá veverka z Doby ledové?

Klíč k jeho myšlenkám: Odpověď překvapivě nevypovídá o jeho charakteru, ale o tom, jaká by měla být povahově jeho vysněná holka! Je jeho odpověď „divoký tygr“? Věř tomu, že se mu líbí rozdováděné sebevědomé holky. Řekl „kočka“? Pak zbožňuje holky, které přesně ví, co chtějí. Vybral si slona nebo delfína? Obdivuje mírumilovné, vnímavé holky. Určitě tě napadnou vhodné vlastnosti i k jiným zvířatům...

Co o něm prozradí čísla

JEDNA DVĚ, HONZA JDE!
Ještě pořád jsi nerozhodná? Vyzkoušej trik s čísly! Jediné, co musíš znát, je datum jeho narození. Potom sečteš dohromady všechny jeho číslice. Například: narodil se 9. 5. Sečti 9 plus 5. Jako výsledek dostaneš 14. Je-li výsledek stejně jako v tomto případě dvojciferný, sčítej ještě jednou. 1 plus 4 = 5. Sčítej, dokud nemáš jako výsledek jednociferné číslo:-) Co ti prozradí jeho osobní číslo?
2! Bojovník za svobodu: Nic nenávidí víc, než když jiní lidé řídí jeho život. Když cítí, že ho někdo omezuje, raději bere nohy na ramena. Takže ho v žádném případě nebombarduj SMSkami!
3! Umělec: To by tak mohl ještě někdo říct, že kluci nemají fantazii! Tenhle exemplář ji v každém případě vlastní až nad hlavu. Ulítlejšího člověka sotva najdeš:-)
4! Smolař: Někdy klade sám sobě do cesty překážky, aniž by to chtěl. Nebo propásne jedinečné příležitosti. Nezoufej, když ti hned nevyzná lásku!
5! Zmatkař: Plánování dopředu a dochvilnost? Co to je? Ne, to opravdu nepatří k jeho přednostem. Zato vždycky neomylně pozná, kde bude dneska večer ta největší zábava!
6! Věrná duše: Pokud ti vyšlo toto číslo, jedno je naprosto jisté: tenhle miláček je úžasně věrný a spolehlivý! Má to někdo ale štěstí:-) Takového kluka se drž zuby nehty!
7! Génius: Pro něj je možné všechno. Je jedno, jestli ve škole, v životě nebo v lásce! Je ctižádostivý – co má v plánu, toho většinou dosáhne.
8! Bavič: S ním zažiješ stejně tolik legrace jako s nejlepší filmovou komedií. Nevýhoda: ty by ses měla umět ráda zasmát sama sobě.
9! Vyklidněnec: Zlost a nervy na pochodu? Ani náhodou. S jeho tipy na „pohodu“ se budeš cítit hned líp, až jednou zase něco nepůjde tak, jak sis to naplánovala nebo přála.

3. Takhle si představuje vztah

HURÁ NA PRÁZDNINY!
Zjisti, kde si nejraději užívá prázdniny. Kam rád cestuje a pozor: co chce o prázdninách zažít!

Klíč k jeho myšlenkám: To, co ti prozradí o svých vysněných prázdninách, můžeš snadno přenést na vztah s ním. Pokud by chtěl pořádat samé párty, jedno je jisté: můžeš si škrtnout romantickou večeři při svíčkách, protože té se nejspíš nedočkáš. Pokud chodí rád do přírody, nic nestojí v cestě společnému romantickému západu slunce. Chtěl by trávit volno focením pamětihodností? Je rád doma v klidu mezi knihami nebo s počítačem. Pokud zmíní něco týkající se sportu, rozhodně se s ním nebudeš nudit. Určitě ti nehrozí víkend strávený na gauči. Bude to týpek, kterému se líbí společné akční výlety i extrémní zážitky.


Zdroj: Bauermedia

Nejlepší kombinace pro lásku!

Sečti vaše osobní čísla a zjisti, jestli patříte mezi NEJ dvojice...
7! Čistá harmonie! Co si společně naplánujete, to se také splní.
8! Žádná nuda! Vám dvěma opravdu nikdy nedojdou nápady.
11! Hustší než krev! Oba jste ctižádostiví a dáváte vašemu vztahu všechno.
10! Yin a Yang! Vy dva se prostě perfektně doplňujete.
13! Paní a pan Bezproblémoví! Vás rozhodně nic nepřekvapí...

4. Je do tebe zamilovaný?

SLEDUJ POZORNĚ ŘEČ JEHO TĚLA!
Už jsi se dozvěděla něco o jeho vlastnostech, ale určitě čekáš ještě na to hlavní, a to je láska... Cítí k tobě to samé, co ty k němu? Abys to zjistila, sleduj dobře jeho oči a držení těla!

Klíč k jeho myšlenkám: Kouká ti během hovoru stále znova a déle do očí a podívá se potom trochu stydlivě pryč? Můžeš se radovat! Kritický pohled s trochu přimhouřenýma očima ale vyjadřuje nezájem. Aby sis byla jistá, popros ho, aby na tebe někde počkal. Když se k němu vracíš, otočí se směrem k tobě a jde ti dokonce i trochu naproti? Všechno je ok! Pokud jen čeká a opírá se třeba o zeď, záleží na tom, jestli špičky jeho nohou směřují k tobě. Je to tak? Pak prostě jen potřebuje čas, ale rád by s tebou podnikal něco víc. Má překřížené ruce a znuděně zírá? Pak by ses měla radši poohlédnout po někom jiném.

Chceš další radu ohledně kluků? Přečti si článek: Jak HO naučit něžnostem!

 

(zkopčený z www.bravogirl.cz) ale i tak nám pište

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář